A
A
A
Kontrast

Weekendowe utrudnienia w ruchu drogowym

Weekendowe utrudnienia w ruchu drogowym

4 maja 2022

W najbliższą sobotę i niedzielę, 7 i 8 maja, na suwalskich ulicach odbędą się dwa duże wydarzenia: Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Suwałki 2022 oraz Obchody 77. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie. W ich trakcie nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Kierowców oraz pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania, przepraszamy za utrudnienia.  Szczegóły poniżej.

SOBOTA, 7 MAJA 2022

W związku z organizacją imprezy pn. „Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Suwałki 2022” Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w dniu 07 maja 2022 r. w godz. 12:00 – 14:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach:
gen. W. Sikorskiego (od Zespół Szkół nr 6) – T. Kościuszki – Wigierska – T. Noniewicza – gen. J. Dwernickiego – gen. Z. Podhorskiego – gen. K. Pułaskiego (objazd ronda przy ul. A. Krajowej i ul. rtm. W. Pileckiego) – gen. K. Pułaskiego – Bulwarowa – E. Plater – Plac Marszałka J. Piłsudskiego – T. Kościuszki – ul. Ks. K. A. Hamerszmita w Suwałkach.

 NIEDZIELA, 8 MAJA 2022

W związku z organizacją uroczystości z okazji „Obchodów 77. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie”, Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w dniu 8 maja 2022 r. w godz. 11:30 – 13:00 zostanie wyłączona z ruchu ulica Wojska Polskiego w Suwałkach (na odcinku od skrzyżowania z ul. Sportową do skrzyżowania z ul. Bydgoską).

Udostępnij: