A
A
A
Kontrast

Utrudnienia w ruchu – XX Piknik Kawaleryjski

Utrudnienia w ruchu – XX Piknik Kawaleryjski

16 sierpnia 2021

W związku z przemarszem oddziałów kawalerii w ramach „XX Pikniku Kawaleryjskiego – Dni Kawaleryjskich w Suwałkach”, Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że:

  • w dniu 21.08.2021 r. w godz. 14:30- 17:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: Zastawie –Wojska Polskiego – T. Kościuszki – L. Waryńskiego – T. Noniewicza – gen. J. Dwernickiego – gen. Z. Podhorskiego– Papieża Jana Pawła II– K. Brzostkowskiego (postój około 60 min. na czas odsłonięcia pomnika gen. J. Dwernickiego) –Świerkowa – Tysiąclecia Litwy – Szpitalna – W. Reymonta w Suwałkach;
  • w dniu 22.08.2021 r. w godz. 10:30- 12:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: W. Reymonta –W. Gałaja–  Kamedulska – Plac Marszałka J. Piłsudskiego – T. Kościuszki (postój ok. 5 min. przy popiersiu J. H. Kozietulskiego zlokalizowanym przy Muzeum Okręgowym) – gen. J. Dwernickiego – gen. Z. Podhorskiego – Papieża Jana Pawła II w Suwałkach.

Ponadto informuję, że na czas uroczystości odsłonięcia pomnika gen. J. Dwernickiego, w dniu 21.08.2021 r. w godz. 14:30- 17:00, nastąpi całkowite zamknięcie ul. K. Brzostowskiego w Suwałkach (na odcinku od ul. gen. K. Pułaskiego do ul. Papieża Jana Pawła II).

Kierowców oraz pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania, przepraszamy za utrudnienia.

Udostępnij: