A
A
A
Kontrast

Utrudnienia w ruchu – ul. Gen. K. Pułaskiego

Utrudnienia w ruchu – ul. Gen. K. Pułaskiego

28 sierpnia 2020

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, iż w związku z prowadzoną inwestycją  budowy drogi gminnej nr 101398B łączącej ul. Gen. K. Pułaskiego z ul. M. Reja w Suwałkach od dnia 02 września 2020 r. nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicy Gen. K. Pułaskiego (przy skrzyżowaniu z ul. Ks. S. Szczęsnowicza) w Suwałkach.

Przypomnijmy, iż 7 maja 2020 roku Łukasz Kurzyna – Zastępca Prezydenta Miasta Suwałk podpisał umowę z firmą PDM Suwałki na wybudowanie nowego odcinka ulicy Księdza Stanisława Szczęsnowicza łączącej ul. M. Reja z ul. Gen. K. Pułaskiego.

Opisywany szlak komunikacyjny będzie mieć długość 260 metrów. Od strony południowej powstanie chodnik o szerokości 2,5 – 3 metrów, a od strony nowych bloków miejskiej spółki ZBM TBS – chodnik ze ścieżką rowerową oraz 28 miejsc parkingowych. Zakończenie prac planowane jest pod koniec wrześnie tego roku.

Kierowców oraz pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania, przepraszamy za utrudnienia.

Udostępnij: