A
A
A
Kontrast

Suwałki Blues Festival – utrudnienia w ruchu

Suwałki Blues Festival – utrudnienia w ruchu

6 lipca 2022

 W związku z organizacją imprezy plenerowej Suwałki Blues Festival” Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że

od dnia 07 lipca 2022 r. od godz. 2000 do dnia 10 lipca 2022 r. do godz. 600 zostanie zamknięta dla ruchu kołowego:

  • ulica Kościuszki (na odcinku od skrzyżowania z ul. A. Mickiewicza i ul. L. Waryńskiego do skrzyżowania z Placem Marszałka Józefa Piłsudskiego) wraz z przyległymi parkingami,
  • ulica A. Mickiewicza (na odcinku od skrzyżowania z ul. T. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Ks. K. A. Hamerszmita) wraz z przyległymi parkingami;
  • parkingi przy ul. Ks. K. A. Hamerszmita (na całej długości Parku Konstytucji 3 Maja);

w dniu 08 lipca 2022 r. od godz. 1600 do godz. 2400 oraz w dniu 09 lipca 2022 r. od godz. 1400 do godz. 2400 zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ulica T. Kościuszki (na odcinku od Muzeum Okręgowego do Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego).

Ponadto, w związku z ,,Paradą motocykli”, w dniu 09 lipca 2022 r. w godz. 1530 – 1630 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na nw. ulicach:

  • pierwszy przejazd kolumny pojazdów: ul. A. Mickiewicza – ul. L. Waryńskiego – ul. T. Noniewicza – ul. gen. J. Dwernickiego – ul. T. Kościuszki – Plac Marszałka J. Piłsudskiego – ul. Ks. K. A. Hamerszmita – ul. A. Mickiewicza w Suwałkach;
  • drugi przejazd kolumny pojazdów: ul. A. Mickiewicza– ul. L. Waryńskiego – ul. T. Noniewicza – ul. gen. J. Dwernickiego – ul. T. Kościuszki  w Suwałkach.

Objazd będzie odbywał się ulicami: gen. J. Dwernickiego – T. Noniewicza – Wigierska – 24 Sierpnia – Zarzecze –Bakałarzewska – A. Mickiewicza – Ks. K. A. Hamerszmita – E. Plater – gen. W. Sikorskiego w Suwałkach.

Kierowców oraz pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania, przepraszamy za utrudnienia.
Udostępnij: