A
A
A
Kontrast

Rozpoczęły się konsultacje – Park przy Nowomiejskiej

Rozpoczęły się konsultacje – Park przy Nowomiejskiej

6 lutego 2023

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące koncepcji zagospodarowania nowego parku, który powstanie u zbiegu ulic Świerkowej i Nowomiejskiej w Suwałkach. Architekci zieleni z Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach wspólnie z miejskimi urzędnikami opracowali cztery warianty.

Pierwszy etap konsultacji w sprawie zagospodarowania nowego parku potrwa dwa tygodnie, zakończy się 19 lutego. Uwagi i opinie można zgłaszać w formie elektronicznej poprzez nadesłanie wypełnionego formularza konsultacyjnego (dostępny TUTAJ) na adres: sekretariat@zdiz.suwalki.pl lub dostarczyć na adres: Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach ul. Sejneńska 82, 16-400 Suwałki.

Zaplanowane jest również otwarte spotkanie z mieszkańcami. Odbędzie się ono w najbliższą środę, 8 lutego o godzinie 15:30 w suwalskim Aquaparku, gdzie zostaną zaprezentowane koncepcje i będzie można zgłaszać do nich swoje uwagi.

Drugi etap konsultacji rozpocznie się 27 lutego, kiedy to zostanie uruchomiony sondaż internetowy na stronie www.um.suwalki.pl. Potrwa on do 12 marca, a zwycięska koncepcja zostanie wykonana.

Udostępnij: