A
A
A
Kontrast

Odlotowe Suwałki AIR SHOW już 29 czerwca!

Odlotowe Suwałki AIR SHOW już 29 czerwca!

16 czerwca 2024

Odlotowe Suwałki AIR SHOW już za niecałe dwa tygodnie! 29 czerwca spotkamy się ponownie na Lotnisku Suwałki im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza. Przed nami kolejna edycja wydarzenia, które zdobyło ogromne uznanie wśród Suwalczan, mieszkańców Suwalszczyzny, ale również całej Polski. Jednym z dowodów zdobytego uznania jest przyznanie tytułu Podlaskiej Marki Konsumentów 2023!

W ostatni weekend czerwca czeka nas niesamowite widowisko łączące w sobie podniebne akrobacje, pokazy pirotechniczne i muzykę. Oprócz zapierających dech pokazów na suwalskim niebie, uczestnicy wydarzenia będą mogli podziwiać na płycie Lotniska wystawę statyczną samolotów, śmigłowców i innych jednostek latających. Oprócz pokazów dziennych w tym roku podniebne show będzie można oglądać również podczas bloku nocnego.

Odlotowe Suwałki AIR SHOW 2024 to nie tylko pokazy lotnicze, ale także wspaniała okazja do rodzinnego spędzenia czasu. Zapraszamy Was byście odwiedzili Lotnisko w Suwałkach całymi rodzinami. Przewidzianych jest szereg atrakcji dla dzieci: dmuchańce, animatorzy, zabawy czy również Wawel Truck, czyli interaktywna ciężarówka pełna atrakcji od firmy.

Uzupełnieniem pokazów, będzie także strefa gastronomiczna, strefa handlu, a także strefa lotów widokowych i wiele innych atrakcji.

Na zakończenie wydarzenia po godz. 22:00 odbędzie się po raz pierwszy blok nocny, który z pewnością przyniesie niezapomniane wrażenie obserwującym go uczestnikom imprezy.

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia fanpage’u Odlotowe Suwałki Air Show – tam umieszczane są szczegóły dotyczące wydarzenia, program oraz sylwetki uczestników pokazów.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na poniższych grafikach.

Udostępnij: