A
A
A
Kontrast

Ankieta dot. zieleni w Suwałkach

Ankieta dot. zieleni w Suwałkach

23 czerwca 2020

Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk postanowił przeprowadzić konsultacje społeczne z mieszkańcami Suwałk w sprawie oceny stanu zieleni miejskiej. Konsultacje społeczne przeprowadzone zostaną w terminie od 1 lipca do 31 lipca 2020 r.

 Kwestia wyglądu i pielęgnacji zieleni jest jednym z najpopularniejszych tematów w Suwałkach. W tej sprawie są kierowane do Urzędu petycje. Temat ten bardzo często poruszają Radni Rady Miejskiej, między innymi Wojciech Pająk. Postanowiłem zaangażować Suwalczan w proces oceny tego jak mamy dbać o zieleń, jakie mamy wykonywać nasadzenia, co zmienić, a może pozostawić to tak jak jest? Na te pytania ma odpowiedzieć specjalna ankieta – informuje Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk.

Ankieta składa się z 13 pytań. Wypełniony dokument należy dostarczyć do dnia 31 lipca 2020 r. do Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1, 16-400 Suwałki lub elektronicznie pod adresem osgk@um.suwalki.pl . Z jej treścią można zapoznać się w poniższych załącznikach. Od 1 lipca 2020r. będzie można ją wypełniać w formie elektronicznej.

Udostępnij: